2 Tavolina per Sallon

Shitet nga: bedri 22 Qer 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   55 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 3 tavolina per sallon, tavolinat jan pak te perdorura, NUK kan asnje defekt, jan shum te ruajtura, te 3 Tavolina kan dhe gjamat mbrojtes, presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim