Flm Merr e jep u shit.

Shitet nga: bedri 12 Nën 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina+6 karrike , shum pak te perdorur eshte ne gjendje te rregullt ( per kete ju garantoi), arsyeja e shitjes eshte se kam dy tavolina dhe nuk jam duke e perdorur, pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim