Inventar per restaurant/kafiteri

Shitet nga: Avni 02 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrige dhe tavolina per restaurant ose kafiteri.
3 komplete me karriga te kuqe me tavolia rrumbullak.
2 komplete me karriga te kuqe me tavolina katror.
2 komplete me karrika te lkures.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim