Inventari

Shitet nga: Valtrim Kryeziu 01 Nën 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet inventari, 20 tavolina, 50 karriga te drurit, 24 karriga te metalit per me shume info mund te kontaktoni edhe ne Viber : +37744455673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim