Inverat Per Lokal

Shitet nga: Xhavit 30 Dhj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin Me 4 korrike Per Lokale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim