Iventar per kafiteri

Shitet nga: shkelzen 08 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrika Tavolina ,shanke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim