Karrige

Shitet nga: beratdodaj@hotmail.com 31 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 6 karrike te tavolines se bukes(trapezeris).10 € copa.Karriget jan te pademtuara dhe pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim