Karrigen per 25 euro

Shitet nga: Ari 04 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrigen me cmim te ulet. Karriga ka kushtuar saktesishte 39.99 euro, mirepo pershkak se nuk po e perdorim do ta shesim per 25 euro. Te interesuarit na kontaktojne 049838169, gjindemi ne Lipjan por mund ta sjellim edhe ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim