Karrika

Shitet nga: x 02 Krr 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 11karrika . 1 ma enalt ësht per te shankti gjinden ne ;; SHTIME; ; 049309657 qmimi 14 eru per cop kush i merr komplet baj ndrrim me dyr te brenshme 3 copa dyr um vyn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim