TAVOLIN.BUKE.DHE TAVOLIN.TERASE TE REA PA PERDORNE

Shitet nga: mentori 03 Gsh 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHITETN TAVOLIN BUKE.PRODHIM ITALIAN TE.PAPERDORNE ME MATERJAL TE.MIR.DHE TE FORT.SI.POASHTU TAVOLIN TERASE E PERPUNAUR EKSTREM TE MIR.DHE TE PERSHTASHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim