TAVOLIN ME KARRIKA

Shitet nga: TAVOLIN ME 4 KORRIKA 17 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHES 2TAVOLINA TE BARDHA ME KA 4 KORRIKE 380 EURO DHE NJE TAVOLIN E ZEZ 4 KARRIKA 200 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim