Tavilina Bambus

Shitet nga: Mentori 21 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina Bambus me çmim të përgjysmuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim