Tavolinë Bambus

Shitet nga: Mentor Ibrahimi 16 Maj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë me katër karriga me zbritje të madhe 220 euro( nga 400 euro). Me fije prej druri të zier dhe e qëndrueshme për katër stinët.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim