Tavolina BAMBUS

Shitet nga: Mentori 18 Gsh 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me material të drurit BAMBUS me çmim të përgysmuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim