Tavolina BAMBUS

Shitet nga: Mentori 25 Gsh 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina të reja me dru BAMBUS me çmim të përgjysmuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim