Tavolina Buke !!!!!! Tryeza dhe karrige

Shitet nga: Mobileria Arti 22 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAvolinat jane te punuara nga mediapani .
Qmimi eshte shum i lir .
Transportin mund ta kryejm ne Kosov.
Mund te na thirrni edhe ne Viber!!!!!
Qmimi 195 Euro 195 Euro!!!
Mund te na shkruani ne Email dhe pas pak kohe do kthejm mesazhin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim