Tavolina Buke/Trapezari dhe karrig/Tryez dhe ulse

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Arti Dje 22:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina buke me 6 karrika prej mediapanit.
Tavolinat jane shum kualitative.
Pika jone shitese eshte ne Lipjan.
Mund te na thirrni edhe ne viber.
Nr.kontaktues-044|351|256 ose ne nr.044|983|090
Qmimi eshte ne oferte 195 Euro.
Punojme:
Dhoma Gjumi per fjetje
Kuzhina
Komoda per tv
Tavolina Mesi
Shtrata nga druri
Regalla
Punojm edhe sipas porosis.
"Mobileria Arti"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim