Tavolina me dru Bambus me zbritje

Shitet nga: Mentor Ibrahimi 26 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me dru të zier Bambus me katër karriga
me çmim të zbritur 220 euro( prej 400 euro).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim