Tavolina me dru Bambus në zbritje

Shitet nga: Mentor Ibrahimi 24 Maj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë me katër karriga 220 euro me zbritje të madhe( nga 400 euro) . Me fije druri të zier BAMBUSI, dhe përshtatshme për të gjithat stinat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim