Tavolina të reja me dru Bambus

Shitet nga: Mentor Ibrahimi 05 Pri 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina me 4 karriga 220 euro dhe Ulëse me tavolinë dhe 2 karrige 170 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim