Tavolina

Shitet nga: x 05 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 5 tavolina 1 asht katror shifet gjinden ne shtime indrroj me dritare te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim