Tavolinat BAMBUS

Shitet nga: Mentori 15 Gsh 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinat me material unik BAMBUS me çmim të përgjysmuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim