Tavoline buke (Tryezari)

Shitet nga: islam 02 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me kater karrika, eshte e perdorur vetem 1 vit. Dimenzionet 140 (+30) cm me 75cm dmth edhe zgjatet. Arsyeja e shitjes: nderrimi i vendbanimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim