Tavolinen e bukes me 6 korrika

Shitet nga: Endrit 08 Nën 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes me 6 korrika
+38649582972
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim