karrik

Shitet nga: gjema 13 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes karrik nga lekura origjinale qmimi 40 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim