tavolina

Shitet nga: Ruzhdi 16 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jane ne gjenadje shume te mire. Pak te perdorura.
shesim urgjent me qmim shume te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim