tavolina dhe karrika per lokale

Shitet nga: xhavit 30 Dhj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolinat dhe korrikat jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim