tovolin

Shitet nga: lali 10 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,5 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Eshte e ruajtur bej edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim