Ganitura me rruza

Shitet nga: leo 25 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shesim ganitura te ndryshme dhe te bukura kush deshiron ti blej le te kontaktoj n ket numer 049 343 107 ose 049 612 643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim