Shes maksikozen dhe ulsen per veture

Shitet nga: Mehdi 22 Mar 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes maksikozen dhe ulsen per veture shume pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim