Frigorifer

Shitet nga: granit 06 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
She's frigoriferin te ri pa perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim