Friz

Shitet nga: Xhavit 09 Dhj 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim