Kuzhinë ne gjendje shum te rregull.

Shitet nga: Bashkim 21 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes kuzhinen ne gjendje shum te rregull. Pesedon friz & frigoriferin dhe shporetin. 3m gjersi. Per me shum info tel: 0037744406171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim