Shes frigorifer per vetem 40 euro!

Shitet nga: Agim 09 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer per vetem 40 euro, ne gjendje ne te rregullt.

pres thirrje nga te interesuarit serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim