Vitrin ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Lulzim Jakupi 30 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim