urgjend shes frizin per pije

Shitet nga: faton 10 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   149 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin per pije per lokal frizi punon shum mir ne gjendje shum te mir ndrim i mundeshem qmimi 130 nr 044 888 907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim