Makin per pastrimin e dritareve

Shitet nga: Ledi 14 Tet 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes makina per pastrimin e dritareve te shtepive, objekteve, veturave etj.dote habiteni qfar pastrimi i leht dhe mir,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim