Dy mikrovele nga Gjermania

Shitet nga: Fitim 10 Dhj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes dy mikrovale nga Gjermania sic shifen ne foto.

Ajo me ngjyre te zez kushton 35 Euro ndersa e Bardha kushton 25 Euro.

Lokacioni Llugaxhi
Per me shume info kontaktoni ne +38649609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim