Shes Shporetin pak i perdorur

Shitet nga: Kema 04 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes Shporetin pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim