Shporet Elektrik

Shitet nga: Goni 17 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporeti eshte pak i perdorur mirpo eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim