Shporet Per Burek

Shitet nga: Lulzim Jakupi 30 Gsh 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim