Shporet alfa 90

Shitet nga: Alban 17 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti alfa i perdorun por esht shum i mir i rujten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim