Shporet alfa

Shitet nga: Albani 08 Jan 03:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shpore alfa irujten 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim