Shporet elektrik montues dhe mikroval

Shitet nga: siemens 15 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shtitet shporeti elektrik Siemens,,shporeti eshte montues dhe ka kto veti furren plus mikrovalin eka te ne furr, kshtu qe mundeni me perdor shporet plus mikroval ..pllaka e gjamit eshte ne gjendje te mir ,,,

me nje fjal eshte shum shum i rujtur ,, te gjitha funksionet punojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim