Shporet gjysemalfa

Shitet nga: Shporet 28 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti i pak perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim