Shporet i druve

Shitet nga: Sebepi 13 Tet 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet gjysem alfa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim