shpored per nxemje qendrore

Shitet nga: agron fazliu 11 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
esht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim