Lavatriqe Gorenje

Shitet nga: bujar 15 Dhj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Lavatriqen Gorenje ,ne gjendje shum te mire ,dhe funksionon perfekt pa asnje defekt ,arsyeja qe e shes eshte qe i kam dy dhe nuk me duhet njera

te interesuarit mund te kontaktoni ne 049-394-055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim