Lavatriqe gorenje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: servisi gorenje 06 Dhj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
servisi gorenje ne shitje lavatriqen te markes gorenje ne gjendje te rregull dhe usht shum e ruajtne na kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim