Lavatriqe

Shitet nga: Egzon 03 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqina lan mir Motorrin e ka t mir vetem qe o dryshk siq shihet ne foto
viber +38649833118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim